HEMEN ARAYIN WHATSAPP

Necip Oto Kurtarma

7/24 Oto Çekici

Yol Yardım

7/24 OTO ÇEKİCİ - YOL YARDIM

Necip Oto Kurtarma

10 yılı aşkın süredir İstanbul'da oto kurtarma - 7/24 oto çekici - yol kurtarma hizmetini vermekteyiz. Sahip olduğumuz tam teşekküllü kayar kasalı ve ahtapot araçlarımız ile hasarlı, otomatik şanzımana sahip araçları tonajlı olarak binek araçtan kamyonet, kamyon, forklift makineleri özel aparatlarla hiç zarar verdirmeden 7/24 çekici ve kurtarma faaliyetini vermekteyiz.

İstanbul avrupa ve anadolu yakasına ait bütün ilçeleri dahil olmak üzere ek olarak şehirler arası oto kurtarma, oto kurtarıcı, oto çekici hizmetlerini özenle ve güvenle vermekteyiz.
Son model ve korma demirleri olan oto çekicilerimiz ile araçlarınızı güvenli ve zamanında belirtilen adreslere taşımaktayız.
Oto çekici fiyatları gidilecek mesafeye göre değişmektedir. Siz madur olan müşterilerimize uygun fiyatlar ile yardım edip müşterilerini memnun etmeyi ilke edinmekteyiz.
Necip Oto Kurtarma ile çalıştığınız zaman gözünüz arkada kalmadan en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışmaktayız.
Yaptığımız işin kalitesinden, müşteri odaklılığımızdan ve güvenilirliğimizden ödün vermeden sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Yaptığımız çalışmaları siz değerli müşterilerimize paylaşmaktayız.

necip-oto-kurtarma-hakkimizda-01
necip-oto-kurtarma-hakkimizda-02

10+

Yılı Aşkın Süren Hizmet

Oto Kurtarmaya mı ihtiyacınız var?

İletişim: 0 850 309 66 83
7-24-hizmet